Dodano: 23 lutego 2021r.

Zero waste w Bronowickiej Spiżarni, czyli jesz, co chcesz i nie marnujesz jedzenia!

Na półkach marketów i dyskontów znajdują się wielkie ilości żywności. Co się z nimi stanie, kiedy upłynie termin jego ważności? W Bronowickiej Spiżarni troszczymy się o to, aby nie wyrzucać jedzenia.

Ponieważ w naszym sklepie dominują produkty z krótkim terminem ważności, nie znajdziecie u nas wielkich ilości świeżego mięsa, nabiału ekologicznego, niepasteryzowanych soków czy niepryskanych warzyw etc. Jednak, jeśli naprawdę chcecie zakupić świeże produkty, które nie są tak łatwo dostępne w dużych sieciach handlowych, zgłoście to naszym pracownikom w sklepie, a my zatroszczymy się, abyście cieszyli się pysznym jedzeniem dobrej jakości. Współpracujemy z niewielkimi, lokalnymi dostawcami. Nie zamawiamy dużych ilości mięsa, wędlin, nabiału czy innego jedzenia po to tylko, aby "robiło masę" - leżało i czekało na zakup. Dostawy do naszego sklepu są jednak bardzo często. Nasi Klienci dostrzegają to coraz bardziej, bo widzimy, jak wielu z Was coraz regularniej i bardziej świadomie składa u nas zamówienia! Bardzo nas to cieszy! DZIĘKUJEMY!

Aby ułatwić Wam działanie, w tym celu przygotowaliśmy ściągę, podpowiadającą, w jakie dni tygodnia możecie złożyć u nas zamówienia i w jakie dni mamy dostawy poszczególnych produktów.

Mamy nadzieję, że ta grafika będzie dla Was pomocna :-)