Bronowicka Spiżarnia

Dlaczego warto odwiedzić Bronowicka Spiżarnię? Prawdopodobnie to jedyny sklep, w którym pracują dietetycy i doradcy żywieniowi. Dzięki temu możemy być pewni, że produkty, które oferujemy, wolne są od szkodliwej chemii, wszechobecnej w ofercie innych sklepów. Codziennie zadajemy sobie trud, aby z bogatego rynku wybrać dla naszych Klientów tylko to, co nie zaszkodzi ich zdrowiu.

Oferujemy zarówno składniki codziennej diety, jak i produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Wśród nich chleb, duży wybór mąk i makaronów, produkty bezglutenowe i wegańskie, wędliny bez konserwantów, sery kozie i owcze, nabiał ekologiczny, miody, oleje tłoczone na zimno, przetwory z warzyw i owoców, dania gotowe, zdrowe słodycze, ekologiczne mięso i żywność dla niemowląt. A wszystko to wolne od konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy i zbędnych dodatków. Ofertę wzbogacają naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości oraz wybrane suplementy pochodzenia naturalnego.

Ponadto, nasi doradcy i dietetycy skutecznie pomogą w wyborze produktów odpowiednich do najbardziej wyszukanej diety.

Bronowicka Pietruszka

W sezonie od wiosny do jesieni przy Bronowickiej Spiżarni u zbiegu ulic Fiszera i Radzikowskiego działa stragan warzywno-owocowy Bronowicka Pietruszka. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób gotowych jest poświecić sobotnie przedpołudnie, aby zaopatrzyć się na placu targowym w warzywa i owoce pochodzące prosto od rolników. Postanowiliśmy umożliwić im to na co dzień. W Bronowickiej Pietruszce znajdą Państwo ekologiczne warzywa i owoce (także na zamówienie). Niektóre z nich posiadają certyfikat eko. Wszystkie zaś pochodzą od sprawdzonych rolników i trafiają do nas bezpośrednio z konkretnych gospodarstw. Wielu naszych dostawców znanych jest jako stali wystawcy Targu Pietruszkowego.

Napisali o nas:

Blog Julity Bator
Ulica ekologiczna
Blog Katsuumi